PobierzFlash

O firmie


Firma powstała w 1991 roku. Początek działalności był związany ze sprzedażą okien dachowych VELUX. Rok później rozpoczęliśmy sprzedaż folii dachowych produkcji niemieckiej firmy TECTOTHEN GmbH.

Od tamtej pory firma rozszerzała asortyment, głównie o folie budowlane, ze szczgólnym uwzględnieniem folii dachowych. Obecnie w naszej ofercie znajdziecie Państwo membrany dachowe, folie dachowe, folie izolacyjno-budowlane, folie paroizolacyjne, folie do fundamentów, folie wiatroizolacyjne, folie techniczne, folie ochronne, geomembrany, geowłókniny i inne.

Choć sprzedaż folii dla budownictwa stanowi podstawę naszej działalności oferujemy również akcesoria dachowe, szeroki wybór taśm do łączenia wszystkich rodzajów folii, okna dachowe, materiały termoizolacyjne, listwy narożnikowe do tynków i płyt gipsowo-kartonowych.

Od 1996 roku, opierając się na własnej, nowoczesnej technologii produkcji, firma wprowadza na rynek membrany dachowe z serii PAROTEC®. Dostępnych jest kilka rodzajów membran dachowych PAROTEC®. Najnowszym produktem firmy jest obecnie membrana dachowa PAROFOL® w trzech odmianach:  PAROFOL® basic (100g/m2), PAROFOL® prio (130g/m2) i PAROFOL® forte (160g/m2). Głównymi odbiorcami naszych produktów są hurtownie materiałów budowlanych, do których dostawy realizujemy własnym transportem lub poprzez firmy kurierskie. Sprzedaż detaliczną prowadzimy przez sklep internetowy i punkt sprzedaży w siedzibie firmy.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty, których wyróżnikiem jest ich wysoka jakość przy rozsądnej cenie. W opisach zamieszczamy szczegółowe informacje o różnicach i zaletach, co ułatwi wybór asortymentu odpowiadającego Państwa oczekiwaniu.